NOAS

Yusem Led

Işığı değiştir, dünyayı değiştir!

YUSEM LED Aydınlatma ve Elektronik Limited Şirketinin bugünkü temelleri NOAS markası adı altında 2010 yılında atılmıştır. Bu oluşum ile birlikte amacımız, aydınlatma sektörüne attığımız adım ülkemizde ve tüm dünyada daha çok insanı doğru ve kaliteli ışığa en hızlı şekilde ulaştırmaktı. Bu amaçla attığımız her adım ve ilkeli, dürüst anlayışımız bugün gurur duyduğumuz büyük müşteri tabanını yaratmıştır. Sürekli gelişim hedefi ile çalıştığımız seçkin ve uzman personelimiz ile siz değerli müşterilerine üst düzey kalitede hizmet vermeyi amaçlayan firmamız; konusunda eğitimli, sektörde tanınmış ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

LED ve LED aydınlatma ürünlerimize olan taleplerinizde siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Lütfen ihtiyaçlarınızı bize bildirmekten çekinmeyin. Biz; kurumumuzun ve müşterilerimizin, her şeyin en iyisine layık olduğuna inandık. Daha mükemmel hizmetler sunabilmek ve içinde yaşadığımız toplumla birlikte büyüyebilmek için elimizden geleni yapmayı kendimize görev edindik.

Misyonumuz

LED ve LED aydınlatmada bugün.

Sektörünün değişen ihtiyaç ve şartlarına sürekli olarak en iyi şekilde cevap vermek, ülke ekonomisine katkı sağlayıp, ürün yelpazesi, hizmet kalitesi ve rekabetçi konumu ile tercih edilen firma olmak.

Vizyonumuz

Yüksek teknoloji led ürünler.

Yusem Led aydınlatma ve elektronik olarak NOAS markamızı sektörün zirvesine taşımak.

Kalite

Politikamız

– Müşteri beklentilerini doğru şekilde karşılayıp, müşteri memnuniyetini artırmak.
– Sürekli iyileşmeyi ve yenilikçi felsefeyi amaç edinmek.
– Koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemek.
– Toplam kalite yönetim anlayışını benimsemek ve uygulamak.
– Alanlarında uzman, tecrübeli idari kadro ile çağdaş ve objektif yönetim anlayışı sağlamak.
– Kaliteden ödün vermeden en ekonomik doğru ürünler üretmek.
– Her türlü talebe hızlı ve doğru çözümler sağlamak.
– AR-GE faaliyetlerine önem veren öncü firma olmak.

Yusem Led
Aydınlatma ve Elektronik
Işığı değiştir, dünyayı değiştir.